VÄLIKÄIMLA RENT

Välikäimla rent on kiire, lihtne ja soodne lahendus sanitaarprobleemidele olenemata aastaajast ja asukohast – nii väliterritooriumil kui ka näiteks laohoones. Suurte ehitusobjektide puhul saab kerged välikäimlad vajadusel ümber paigutada just sinna, kus parasjagu töö käib. Pakume võimalust rentida ka elektri ja kanalisatsiooniga ühendatavat soojustatud vesikäimlat või sanitaarsõlme.

Mobiilsete välikäimlate olemasolul on võimalik erinevaid üritusi (peod, kontserdid, suvepäevad, firmaüritused jms) korraldada takistamatul kõikjal, tagades samaaegselt inimestele võimaluse leida oma hädadele mugavalt lahendus ning säästa ümbritsevat keskkonda.

Kui Teil on tulemas suurem üritus ja Te ei tea kui palju välikäimlaid oleks optimaalne tellida, siis kasutage meie KALKULAATORIT.

HOOLDUS JA PUHASTUS

Igal mobiilkäimla hoolduskorral tühjendatakse käimlamahuti, WC-kabiin puhastatakse survepesuga desinfitseeriva hooldusvahendiga, lisatakse korralikult keemilist lõhnaeemaldit ning WC-paberit. Kui on mahutis olev fekaal on külmunud, siis vahetatakse WC välja ja asendatakse uue puhta käimlaga.

KOHALEVEDU JA PAIGALDUS

Kõikidele üüritavatele toodetele pakume kohalevedu ja täismahus paigaldust ilma kliendi vahele sekkumiseta. Ole hea ja lihtsalt telli!

Välikäimlas on peegel, riidenagi ja tualettpaberihoidja. Soovi korral saab tellida ka valgustusega käimlat, urinaliga või kätepesuseadmega varustatud käimlat, invakäimlat.